Langs de zonovergoten boulevard van Santa Eularia vind je een klein en vrolijke tentje. Een plek met een vleugje Flower Power waar je even het gevoel hebt terug in de tijd te stappen. Een plek waar Slow- en Organic Food & Wine samenkomen. Waar vleeseters, visliefhebbers, vegetariërs en vegans samen komen om van de meest verfijnde gerechte te genieten. Het knusse restaurantje is dan ook niet voor niets uitgeroepen tot nr. 1 op Tripadvisor. En nog voor wij dat wisten was het al onze favoriete hotspot op Ibiza. Ik neem je mee naar Caos Ibiza.
Caos Ibiza | Slow – Organic – Food & Wine
Het was onze tweede avond in Ibiza toen wij besloten om in de avond langs de boulevard te lopen. Op de een of andere manier heeft eten langs de zee een magisch effect op ons als we op vakantie zijn. Santa Eularia heeft veelal vrij normaal ogende restaurantjes (op een pittoreske autovrije straat hoger geleden in het stadje na) en ons oog viel dan al snel op Caos.
Onder de palmbomen en knus vanwege de kaarslichtjes vonden wij een klein tafeltje met twee stoelen. Wij konden direct aanschuiven en kregen de fijne menu kaart voor ons geschoven. Al snel bleek hoeveel geluk wij hadden, stel na stel werd verteld dat het wachten lang zal duren. Als wij rondkijken zien wij ook een kleine, drukke keuken, gezellige bediening en slechts een aantal tafels. En daar hou ik van. Als een restaurant een eigen karakter heeft en slechts een geselecteerd groepje serveert, dan moet het eten haast wel goed zijn.
Caos werkt veelal samen met locale boeren en vissers, en wat zij serveren is dan ook super vers. De kaart is klein, maar wat je kan bestellen is stuk voor stuk een bijzondere sensatie van onverwachte smaken. Je begrijpt dan ook wel dat wij diverse keren terug gegaan zijn om een eerlijke review te kunnen schrijven.
Praktische informatie
De keuken van Caos is geopend van 12:00 – 17:00 en 19:30 – 22:30 uur.
Op woensdag is het restaurant gesloten.
Serveert ook gerechten voor
Vegetariërs & vegans. Mensen met een gluten allergie.
Adres
Calle del Mar 2, Santa Eularia, Ibiza.
Kan jij ook zo genieten van Slow & Organic Food?














ziet er echt super goed uit!
Wat een leuke hotspot! En ik krijg gelijk zin in een lekkere smoothie als ik je foto’s zie!
Wat een prachtige foto’s!
Wat een leuk restaurant! En ik hou van organic food!
Oeeh wat een heerlijke foto’s!!
Volgens mij heb ik hier in hetzelfde straatje gezeten, jammer dat ik deze dan weer gemist heb 🙁