Meiden, ik heb weer een leuke winactie voor jullie! Webshops lijken als paddenstoelen uit de grond te schieten, en een beetje orginaliteit moet wel om de hoek komen wil je een kijkje nemen. Vandaag een winactie samen met de webshop ‘Have It All’, en ik zal eerlijk zijn, ik word er hebberig van. Hun motto is: Mensen staren, en maak het staren de moeite waard! Ik deel vandaag een aantal snoepjes met jullie. Pas op, hoog hebberigheid-gehalte, en jij kan shoptegoed winnen voor deze shop!
Have It All is een webshop met hele leuke en orginele items. Ik laat jullie via een aantal collages alvast kennismaken met items waar ik zelf heel erg vrolijk van word en ook graag aan mijn kast, stash of verzameling toe zal willen voegen. Let vooral op de sweater met cupcakes, don’t you love them? <3
3D sweaters
Statement tops met tekst
Statement kettingen
Bags, Celine Inspired bag collention & Knuckle Clutches
Neon Zipper bikini’s
Hair & body chains
Bovenstaande is slechts een greep uit de leuke en uiteenlopende collecties, items en accessoires wat zij online hebben staan. Je kunt er ook terecht voor jurkjes, rokjes, schoenen, sieraden en blazers. Jij maakt kans op €10,- shoptegoed bij Have It All, met een minimale bestedingswaarde van €20,-. Maar eerlijk is eerlijk, met deze leuke items zit je daar zo aan! Ik vertel je hieronder wat je daarvoor moet doen om kans te maken.
Wat moet je doen om kans te maken:
ʚ Volg Lifestyle by Linda op Bloglovin’ en like dit bericht.
ʚ Like ‘Have It All’ op Facebook.
ʚ Laat een comment achter dat je meedoet, en vergeet niet een geldig mail adres in te vullen in het daarvoor bestemde vakje.
That’s all! Mij volgen op Instagram of Twitter is niet verplicht, maar vind ik wel leuk.
Wauw! Ik doe mee! Te gekke winactie.
Wat een super leuke win actie, vooral die neon bikini’s vind ik heel erg leuk!
Leuk leuk leuk!!! Ik doe graag mee. Ik volg en like je via Bloglovin (melissavanstipdonkmaas) / FB (melissa.vanstipdonkmaas) / Instagram (melissamaas1984). Gr. Melissa (melissamaas@hotmail.com)
Auteur
Nu al verliefd op één van de truien dus ik doe graag mee!
Auteur
Top. Ik doe graag mee!
Ik kende de webshop nog niet maar zo te zien hebben ze leuke items 🙂 Ik doe graag mee met je winactie. Ik heb alle verplichte stapjes gedaan en ik volg je ook op twitter 🙂 (JanaVmh)
wat een leuke actie, ik doe graag mee en heb alles gedaan wat je vroeg om mee te kunnen doen…
Groetjes Petra
Leuke actie zeg!! Ik sla hem over… Succes allemaal en een fijn weekend!
Auteur
Wat een leuke webshop, ʚ Ik volg Lifestyle by Linda op Bloglovin’ en like dit bericht. ik Like ‘Have It All’ op Facebook. en ik volg je op twitter.
Zoooo leuk! Ik doe heel graag mee (:
xx Jolijn.
<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 😎
Facebook; Diny Gijsberts
Google+; Diny Gijsberts
Instagram; Momzymom
Bloglovin nr. 4; Bjorn Gijsberts
Twitter nr. 74 en 93 Dinie Gijsberts
I want to have it all too 😉
Leuk zeg, zo’n shirt heb ik toevallig in wit met zwart. Ik doe mee hoor
Wat een leuke webshop. Ik heb het al bij meerdere blogs voorbij zien komen, maar ik wist niet dat ze zulke leuke en uniek items hebben. Die cupcake trui is echt gaaf en die wil ik graag bestellen .
Ik volg je op bloglovin, Facebook, twitter en instagram.
Groetjes,
Cheyenne
Leuke winactie! Ik sla hem even over, maar ik wens iedereen heel veel succes!
Waaaaaah! Ik snap dat je hier hebberig van word! I want to ‘Have it All’! O/
Ik doe graag mee om een paar van deze juweeltjes aan mijn garderobe toe te voegen