Ben je op zoek naar een mooi, kwalitatief goed servies – without breaking the bank? Ik heb het perfecte servies gevonden: het Absolu Chic servies van Beau Vivre, gemaakt van porselein en… jawel, gewoon bij de Action. Ondertussen weet je het wel bij deze winkel: run, don’t walk! Want mooie items vliegen hier zó de schappen uit. En omdat het leven al duur genoeg is, deel ik deze tip heel graag met je.
— Absolu Chic servies van Beau Vivre (Action) —
Een mooi gedekte tafel voor weinig
— Chic servies voor een zachte prijs —
Goede tips zijn te waardevol om voor jezelf te houden. Zeker omdat ik bij de eerste eters al werd overladen met complimentjes over dit servies. Ik kwam eigenlijk voor iets héél anders bij de Action — en je weet ondertussen hoe dat gaat… dat kan zomaar veranderen. De complete lijn bestaat uit een mok, ontbijtbord, dinerbord, een serveerplateau en schaaltjes, die net als de borden in twee formaten verkrijgbaar zijn.
Het kostte mij twee winkeltrips om de set die ik wilde compleet te krijgen. Dat is meteen ook het enige nadeel van deze winkel: je moet geluk hebben. Ik heb het nog even nagevraagd en ze krijgen een nalevering. Dus wie de tafel ook chic wil dekken, kan maar beter snel zijn slag slaan.
Absolu Chic mok Beau Vivre (300 ml) – €1,79
Absolu Chic schaaltje Beau Vivre (Ø 10 cm) – €1,39
Absolu Chic kom Beau Vivre (Ø 15 x 5,5 cm) – €2,49
Absolu Chic ontbijtbord Beau Vivre (Ø 21 cm) – €2,49
Absolu Chic dinerbord Beau Vivre (Ø 26,5 cm) – €2,99
Serveerplateau Beau Vivre (30 x 18 cm) – €2,99
Met de items die ik heb, ben ik voor net geen €10,00 per persoon klaar. Ideaal.
Stijlvol tafelen voor weinig
Of je nu gaat voor ontbijt, lunch of avondeten. Of je eters krijgt of gewoon met je eigen gezinnetje eet — you’ve got it covered met dit prachtige servies. De kwaliteit is verrassend goed, de kleur is neutraal en combineert makkelijk met andere items. Ook de formaten van zowel de kommetjes als de borden zijn prettig.
De opstaande randen vind ik bovendien erg handig: zo belandt er minder snel eten op tafel of op je schoot. Want laten we eerlijk zijn, we eten allemaal weleens op de bank voor de tv. Het draait allemaal om balans. En heerlijk lui eten kan nu ook gewoon in stijl.
Hoe ziet jouw servies eruit?









